Відбулася нарада з питання заборони у Слов’янському районі продажу військовослужбовцям алкогольних напоїв

За останній час тільки у м. Слов’янську за різні правопорушення притягнуто до відповідальності 35 військовослужбовців.

совещание Славянский район 3
27 травня в залі засідань районної ради заступник голови РДА Костянтин Черніков, за участю голів сільських та селищних рад, представників військової комендатури та суб'єктів господарської діяльності, провів нараду, на якій було розглянуте питання упорядкування продажу військовослужбовцям алкогольних напоїв у районній торговельній мережі.

Звертаючись до присутніх, Костянтин Черніков зазначив, що незважаючи на заборону голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Олександра Кіхтенка продажу на території області алкогольних і слабоалкогольних напоїв військовослужбовцям, на сьогоднішній день не всі представники торгівельних мереж виконують це розпорядження. І як наслідок порушення – нещасні випадки або злочини, які здійснюють представники військових формувань у стані алкогольного сп’яніння.

Як зазначив військовий комендант м. Слов’янська та Слов’янського району Сергій Сіроцький, переважна більшість військових частин і підрозділів належним чином виконують бойові завдання та підтримують військову дисципліну, тому що керівництво сил АТО постійно вживає усі організаційні, соціально-психологічні та правові заходи щодо підтримання серед військовослужбовців статутного правопорядку. Разом з тим, виявляються деякі особи з низькими морально-діловими якостями, які особливо небезпечні для оточення у стані алкогольного сп'яніння. За останній час тільки у м. Слов’янську за різні правопорушення притягнуто до відповідальності 35 військовослужбовців.

Тому керівник військової комендатури в черговий раз звернувся до суб'єктів господарської діяльності району з проханням сприяти у запобіганні та виявленні випадків придбання і розпивання військовослужбовцями алкогольних напоїв.

Телефони для довідок військової комендатури: (063) 773-31-15, (067) 160-36-82 або (06262) 3-42-77.

совещание Славянский район

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю
Слов’янської районної державної адміністрації

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: