Безопасность в налоговых органах, операция “Акциз 2015”, и терроризму стоп

налоговикиРезультати роботи управління власної безпеки ГУ ДФС у Донецькій області за січень – квітень 2015 року.

Співробітниками управління власної безпеки ГУ ДФС у Донецькій області протягом січня – квітеня 2015 року проведено 16 службових розслідувань та перевірок, за результатами яких 9 осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності; винесено 6 офіційних застережень про недопущення протиправної поведінки.

Серед працівників податкових і митних органів Донецької області проводилась попереджувально – профілактична робота, направлена на запобігання корупційних проявів у сфери службової діяльності. Так, за січень – квітень 2015 року проведено 299 профілактичних заходів (бесід, лекцій, виступів) в колективах.

Протягом поточного року за результатами перевірки інформації, отриманої працівниками управління, 3 матеріали було спрямовано до прокуратури Донецької області для прийняття процесуального рішення. За результатами розгляду яких, було відкрито 2 кримінальних провадження за фактами вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ст. 362, 367 КК України.

З метою недопущення призначення осіб, які не відповідають вимогам діючого законодавства та в подальшому можуть скомпрометувати діяльність ГУ ДФС у Донецькій області, проведено 560 перевірок кандидатів на посади державних службовців до органів відомства, 2-м кандидатам відмовлено в призначенні на посаду.

Начальник оперативного відділуУВБ ГУ ДФС у Донецькій області
полковник податкової міліції М. В. Агулов

Оперативниками фіскальної служби Донецької області вилучено з незаконного обігу підакцизних товарів майже на 12,4 млн. грн.

У поточному році працівниками податкової міліції ГУ ДФС у Донецькій області з незаконного обігу вилучено підакцизних товарів майже на 12,4 млн. грн. та марки акцизного податку у кількості понад 100 тис. штук. Припинено діяльність підпільного виробництва алкогольних напоїв, за фактом незаконного виготовлення, зберігання та збуту підакцизних товарів зареєстровано 17 кримінальних проваджень, до адміністративної відповідальності притягнуто 7 осіб.

Це досягнуто завдяки ефективним заходам щодо протидії незаконному виготовленню та обігу підакцизних товарів, посилення державного контролю у вказаній сфері і збільшення надходження акцизного податку.

Головне управління ДФС у Донецькій області наголошує, що у випадку якщо громадянин придбав фальсифіковані лікеро-горілчані вироби, і вживання їх викликало погіршення самопочуття або отруєння, то про такі дані та за наявністю інформації про інші факти незаконного обігу підакцизних товарів слід повідомляти до чергової частини податкової міліції за телефоном (0629) 58-20-96 або у письмовій формі відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

Працівниками ГУ ДФС у Донецькій області припинено спробу транспортування фальсифікованих ЛГВ на суму понад 1 млн. грн.

Слідчо-оперативними підрозділами Головного управління ДФС у Донецькій області в рамках операції «Акциз-2015» продовжено посилену боротьбу з нелегальним виробництвом та обігом підакцизних товарів. Дії співробітників направлені на постійний моніторинг ринку товарів даної групи та запобігання розповсюдження фальсифікату.

Так, при проведенні оперативних заходів співробітниками податкової міліції області спільно з Державною прикордонною службою України припинено спробу транспортування ЛГВ з ознаками фальсифікації в районі контрольного пункту пропуску «Курахове», поза межами визначеного транспортного коридору.

За результатами проведених заходів у вантажному автомобілі виявлено та вилучено біля 24 тис. пляшок горілчаної продукції під відомими торговими марками легальних вітчизняних виробників ЛГВ на загальну суму понад 1 млн. гривень.

Вирішується питання щодо реєстрації кримінального провадження за фактом незаконного транспортування з метою збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів.

Робота в даному напрямку триває.

ГУ ДФС у Донецькій області викрито незаконне транспортування лікарських засобів

Слідчо-оперативними підрозділами Головного управління ДФС у Донецькій області постійно проводяться спільні заходи з правоохоронними органами, а також з Прикордонною службою України, ЗСУ, Національної гвардією України, щодо унеможливлення здійснення неконтрольованого руху транспортних засобів та вантажів через контрольні пункти пропуску в’їзду – виїзду у зоні АТО.

Так, при проведенні оперативних заходів співробітниками податкової міліції області спільно з Державною прикордонною службою України припинено спробу транспортування лікарських засобів в районі контрольного пункту пропуску «Курахово», поза межами визначеного транспортного коридору.

За результатами проведених заходів у 4 вантажних автомобілях виявлено та вилучено 14 тонн лікарських засобів різноманітного призначення на суму майже 3 млн. гривень.

За даним фактом слідчим управлінням фінансових розслідувань розпочато кримінальне провадження за ознаками умисного ухилення від сплати податків.

Робота в даному напрямку триває.

На Донеччині викрито та припинено діяльність з фінансування тероризму

Співробітниками фіскальної служби Донецької області встановлено та припинено факт фінансування терористичної діяльності.

Слідчим управлінням фінансових розслідувань ДПІ у м. Краматорську ГУ Міндоходів у Донецькій області спільно з Об’єднаним штабом АТЦ при СБ України відпрацьовувалась інформація щодо ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах та причетність службових осіб підприємства до взаємодії з терористичною організацією «ДНР». Посадовці столичного підприємства, потужності з виробництва м’ясних продуктів якого знаходяться на території Донецької області, ухилилися від сплати податків в особливо великих розмірах на суму понад 3,5 млн. грн. шляхом реалізації продукції за готівкові кошти, які не обліковувались, та із сум яких податки не сплачувались. Фактично службові особи підприємства здійснювали продаж необлікованої продукції юридичним та фізичним особам, які знаходяться на території, підконтрольній Україні, а також на окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

Під час проведення слідчих заходів в рамках кримінального провадження, оперативниками ДПІ у м. Краматорську ГУ Міндоходів у Донецькій області разом з співробітниками Об’єднаного штабу АТЦ при СБ України виявлено та вилучено необлікованої готівки у сумі приблизно 1 млн. гривень, магнітні носії, що містять бухгалтерську програму, за допомогою якою здійснювався облік на підприємстві, первинні документи, документи бухгалтерського та податкового обліків, платіжні документи. Також вилучені перепустки терористичної організації так званої «Донецької народної республіки», за допомогою яких здійснювався проїзд вантажного транспорту, що перевозив м’ясні вироби для представників вказаної терористичної організації, а також предмети та документи, що свідчать про факти фінансування тероризму з боку посадових осіб підприємства, та здійснення протиправних дій, що мають значення для розкриття даного кримінального правопорушення

Вилучені в ході обшуку товарно-матеріальні цінності визнано речовими доказами у кримінальному провадженні, в суді вирішується питання щодо накладення на них арешту та подальшої конфіскації в дохід держави.

Прес-служба ГУ ДФС у Донецькій області

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: