Новости налоговой инспекции Славянска: Не хватает страхового стажа? Заключите договор об одноразовой уплате единого налога

страховой стажЧи можна договір про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування заключити на період менше одного року, якщо особі, яка його укладає, не вистачає до страхового стажу декілька місяців?

Особа, якій не вистачає до страхового стажу декілька місяців, не може заключити договір про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування на період менше одного року.

При цьому, договором про добровільну участь може бути передбачена одноразова сплата особою єдиного внеску за попередні періоди, в яких особа не підлягала загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню (у тому числі за період з 1 січня 2004 року по 31 грудня 2010 року). Сума сплаченого єдиного внеску за кожен місяць такого періоду не може бути меншою за мінімальний страховий внесок та більшою за суму єдиного внеску, обчисленого виходячи з максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановлених на дату укладення договору.

Інформаційно – комунікаційний відділ Слов'янської ОДПІ

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: