Загальноміський суботник у Святогірську об’єднав людей

1 2 3

З метою реалізації заходів, передбачених розпорядженням міського голови від 04 березня цього року, щодо проведення місячника по благоустрою території міста, підтримці чистоти і порядку, на минулих виходних в м. Святогірську відбувся перший загальноміський суботник.

Організовано розпочали суботник тимчасові переселенці, які перебувають в місцях компактного проживання, на чолі з владою міста та керівниками цих закладів. Найбільш активними виявилися пансіонат «Сосновий бір» (Челахов О.С.), ПДЗОВ «Яструбок» (Остроцький А.А.), база відпочинку «Троянда» (Нєсговоров А.В., Варава О.М.), ДЗОВ «Супутник» (Єфремов А.А.), пансіонат «Слов’яногірський» (Василенко В.П.), які злагоджено долучились до цієї потрібної і корисної справи на благо нашого мальовничого міста.

З4а день було зроблено чимало роботи – очищено від побутових відходів та сміття узбіччя доріг вулиць і алей міста, набережну річки Сіверський Донець, прибрано територію кладовища, завезено пісок до Великодня, ліквідовано і вивезено стихійні смітники з зеленої зони міста.

Рідне місто – це наша домівка, затишок якого залежить лише від нас, від нашої турботи та уваги до кожного куточка. Залучаймось та приєднуємося, шановні, до участі в загальноміському суботнику 4 квітня!

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: