“Діловий Слов’янськ” взяв участь у семинарі “Комунікувати інтеграційні реформи: чому це важливо” у Києві

кие4

З 27 по 28 березня позаштатний кореспондент "Ділового Слов'янська" Олександр Яровий прийняв участь у семінарі "Комунікувати євроінтеграційні реформи: чому це важливо?", який проводився у місті Київ.

За розкладом занять та зустрічей відбулись майстер-класи. Доповідачі Аліса Рубан-менеджер з міжнародних комунікацій "Сильніші разом", Сергій Сидоренко-головний редактор сайту" Європейська правда".

кие3

У представництві Європейського Союзу відбулась зустріч керівників відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні Юргісом Вілчінскасом.

Менеджер з торгівельних відносин Представництва ЄС в Україні Джоселін Гютон ознайомив понад двадцяти учасників семінару з Угодою між ЄС та Україною, яка складає понад 7 тисяч сторінок.

кие5
Також команда "Сильніші разом" запросила для спілкування з семінаристами Ілону Довгань, журналістку Першого Національного.

кие6

З досвідом адвокації представників ЗМІ журналістів ознайомила Інна Борзило від ГО "Центр UA". Слухачі У перервах за кавою обмінювались враженнями та ділились досвідом.

кие7

 

кие8
Олекса Яр

8
0

Эта запись была размещена в рубрики: