На протяжении двух месяцев плательщиками Славянской ОГНИ уплачено более 102 млн.грн ЕСВ

налогиПлатники податків Слов’янської ОДПІ протягом січня-лютого 2015 року забезпечили надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування загальною сумою понад 102 млн. грн., що на 1,9 млн. грн більше доведених показників.

Фахівці інспекції наголошують, що для зручності звітність з єдиного соціального внеску платники можуть подавати в електронному вигляді. Для цього необхідно отримати в органах ДФС безкоштовний електронний ключ та завантажити відповідне програмне забезпечення.

Подання податкової звітності в електронному вигляді має багато переваг як для платників податків, так і для органів ДФС. Звітність, надіслана до органу ДФС електронною поштою, не потребує дублювання на паперових носіях та їх зберігання.

Водночас просимо платників не зволікати зі сплатою ЄСВ, оскільки за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску передбачено штрафні санкції. Зокрема, за порушення, вчинені до 31 грудня 2014 року включно, фіскальні органи застосовують фінансові санкції у розмірі 10 відсотків своєчасно не сплачених сум єдиного внеску, незалежно від дати фактичної сплати. За порушення, що виникли з 1 січня 2015 року, буде накладатися штраф у розмірі 20 відсотків своєчасно не сплачених сум єдиного внеску.

З вирішення усіх питань щодо подання звітності, нарахування та сплати єдиного соціального внеску платники можуть звернутися до Центру обслуговування платників за адресою: м. Слов’янськ, пл.. Жовтневої Революції,3. Довідки за телефоном: 3-71-37 та 2-28-87.

Інформаційно – комунікаційний відділ Слов'янської ОДПІ

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: