Славянская ОГНИ напоминает: доходы от операций с инвестиционными активами также декларируются

инвестОкрім того, повернення платнику коштів або майна (майнових прав), попередньо внесених ним до статутного капіталу емітента корпоративних прав, у разі його виходу з числа засновників (учасників) чи ліквідації емітента також віднесено до операцій, дохід від здійснення яких треба декларувати.

Щоб правильно заповнити декларацію по отриманий дохід, декларант повинен скористатися даними обліку загального фінансового результату операцій з інвестиційними активами, який ведеться платником самостійно, окремо від інших доходів і витрат.

Загальний фінансовий результат операцій з інвестиційними активами визначається як сума інвестиційних прибутків, отриманих платником податку протягом звітного (податкового) року, зменшена на суму інвестиційних збитків, понесених платником податку протягом такого року.

Нагадаємо, декларацію про майновий стан і доходи громадяни подають до 1 травня до податкової інспекції за місцем реєстрації. Прихильникам сучасних інформаційних технологій варто скористатися сервісом «Декларування online».

Інформаційно – комунікаційний відділ Слов'янської ОДПІ

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: