Сервис “Пульс” фискальной службы – оперативное реагирование на сообщения граждан

пульсЗ метою створення сприятливих умов для здійснення підприємницької діяльності функціонує реально діючий антикорупційний сервіс, за допомогою якого громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість повідомити про неправомірні дії або бездіяльність працівників Державної фіскальної служби України, а також про можливі корупційні дії з їхнього боку.

Даний сервіс працює за принципом call-back, тобто працівники ДФС не тільки приймають звернення, але й потім повідомляють про результати перевірки та вжиті заходи. Лінія працює цілодобово. Всі звернення розглядаються якісно та своєчасно, кожному заявнику особисто надається відповідь згідно чинного законодавства.

Так, за 2014 року на сервіс «Пульс» надійшло 3 звернення від Слов'янських платників податків. Основні питання, що порушувались платниками стосувались роботи органів ДФС (2 звернення), реєстрація платником єдиного податку (1 звернення).

Усі звернення оперативно опрацьовано та результати розгляду направлено до ДФС України, в свою чергу заявники отримали обгрунтовані відповіді в оперативному режимі, який дозволяє сторонам швидко вирішити всі суперечливі питання.

Нагадаємо, що платникам податків можна звернутись на сервіс «Пульс» за телефоном (044) 284-00-07.

Інформаційно – комунікаційний відділ Слов'янської ОДПІ

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: