18 февраля в Славянске состоится Гражданский Форум

форумграж18 лютого 2015 року у м. Слов’янську в малій залі засідань Слов'янської міської ради на другому поверсі  з 9.30 до 18.00 год. відбудеться Громадський Форум - «Слов’янськ: погляд у майбутнє». 

Організатор Форуму - Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України» за підтримки Програми розвитку ООН та сприяння міської влади Слов'янська.

Організатори запрошують взяти участь у Форумі представників місцевих громадських ініціатив, посадових осіб органів місцевого самоврядування, депутатів міської ради.

Метою заходу є інформування громадськості  та органів місцевого самоврядування Слов’янська  про перспективи реформування місцевого самоврядування та правоохоронної системи України, публічне обговорення  владою та громадськістю міста  ключових проблем територіальної громади та першочергових кроків із їх вирішення.  Захід включатиме два основних блоки:

  • Інформаційний блок щодо децентралізації влади, стану реформування правоохоронної системи України;
  • Обговорення місцевих проблем та визначення пріоритетів подальшої діяльності влади та громадськості міста.

Із комплексною презентацію напрацювань в сфері децентралізації та реформи місцевого самоврядування виступить Олександр Солонтай, експерт Інституту політичної освіти.

Напрацювання Реанімаційного пакету Реформ представить експерт з реформи органів правопорядку Марина Цапок. Також у форумі візьмуть участь представники національних експертних організацій  (Реанімаційний Пакет Реформ,  Інститут політичної освіти, інші організації), посадових осіб Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, депутати Слов’янської міської ради.

За результатами Громадського Форуму планується  підготувати орієнтовний перелік пріоритетів місцевої громади в надзвичайних умовах, який буде оприлюднено для подальшого обговорення мешканцями Слов’янська. Передбачається, що сформований перелік пріоритетів територіальної громади Слов’янська стане робочим документом для консолідації зусиль влади та громадськості щодо вирішення місцевих проблеми, пошуку зовнішніх ресурсів для реалізації в місті соціально корисних проектів.

В межах Форуму ДОО ВГО «Комітет виборців України» планує провести опитування представників громадського сектору  міста та органів місцевого самоврядування із метою виявлення їхніх проблем/потреб, персонального бачення пріоритетів розвитку громад.  Планується, що опитані респонденти   будуть включені до постійної інформаційної розсилки щодо актуальних можливостей участі у навчальних, громадських,  бізнес, інформаційних проектах.

Для участі у форумах необхідно надіслати лист-запит на електрону адресу doo.cvu@gmail.com  (в темі листа зазначити назву міста).

Зареєструватися необхідно на протязі 16.02.2015 року, але не пізніше 17.00 год. 17.02.2015 року.

Якщо Ви маєте намір виступити в межах  Форуму із презентацією власного бачення пріоритетів розвитку громади, просимо зазначити про це в листі у довільній формі та визначити тематику виступу.

ПРОГРАМА ГРОМАДСЬКОГО ФОРУМУ

«СЛОВ’ЯНСЬК: ПОГЛЯД У МАЙБУТНЄ»

18 лютого 2015 р.

ЧасЗміст програми
9.00-9.30Реєстрація учасників
09.30-09.40Привітання учасників конференції. Вступне слово. Мета та порядок денний Громадського Форуму.Представник ДОО ВГО «Комітету виборців України»;ОЛЕГ ЗОНТОВ, виконуючий обов’язки Слов’янського міського голови.
09.40- 09.50Презентація методології опитування учасників Громадського Форуму щодо їхніх потреб. Практичне використання результатів опитування.Представник ДОО ВГО «Комітету виборців України»
09.50-10.10Стратегія Програми розвитку ООН щодо роботи у Донецькій та Луганській областях: попередній досвід та перспективи.Представник Програми розвитку ООН.
Інформаційний блок
10.10-13.00Реформування місцевого самоврядування в Україні. Децентралізація владних повноважень та нові можливості територіальних громад.Презентація напрацювань Реанімаційного пакету реформ (ТАРАС ШЕВЧЕНКО);ОЛЕКСАНДР СОЛОНТАЙ, експерт Інституту політичної освіти;Представник Міністерства  регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства (узгоджується);

ДМИТРО ПОСИПАНКО, начальник  Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської ОДА.

13.00-14.00Обід. Неформальне спілкування.
Місцеві пріоритети розвитку
14.00-15.30Презентація стратегії влади щодо вирішення  місцевих проблем.ОЛЕГ ЗОНТОВ, виконуючий обов’язки Слов’янського міського голови.Виступи представників депутатського корпусу.Загальні запитання та обговорення.
15.30-15.40Перерва. Неформальне спілкування.
15.40-17.20Перспективи розвитку громади надзвичайних умовах. Бачення громадських організацій та активістів. Обговорення пріоритетних проблем та першочергових кроків територіальної громади.Виступи представників місцевих громадських організацій. Загальне обговорення.
17.20-17.40Час для проведення опитування учасників Форуму.

__________________
Все новости slavdelo.dn.ua доступны в группах «Деловой Славянск» ВКонтактеФейсбукОдноклассники 

Канал YouTube «Деловой Славянск»

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: