Славянская ОГНИ: Вниманию плательщиков, которые осуществляют торговлю подакцизными товарами

akzizЗаконом України від 28.12.2014 №71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» внесено зміни до Податкового кодексу України, якими зокрема запроваджено з 1 січня 2015 року нарахування та сплату акцизного податку з роздрібної реалізації окремих груп товарів.

Новий податок становить 5 відсотків від вартості товару, але платити його будуть лише ті суб'єкти господарювання, які реалізують підакцизні товари в роздріб. Кошти, при цьому, будуть надходити до місцевого бюджету. Цей податок торкнеться усіх підакцизних товарів, що продаються в роздріб - алкоголю, пива, тютюнових виробів та нафтопродуктів".

З метою забезпечення у повному обсязі надходжень акцизного податку до місцевих бюджетів звертаємось з пропозицією до представників бізнесу та центрів сервісного обслуговування касової техніки забезпечити (з використанням наявних технічних можливостей реєстраторів розрахункових операцій) облік відображення сум акцизного податку в касових чеках і фіскальних звітних чеках РРО.

Центрами сервісного обслуговування касової техніки вже підготовлені пакети модернізації програмного забезпечення, які дозволяють в кожному касовому чеку відображати суму акцизного податку.

Для цього необхідно всім власникам касової техніки звертатися в такі Центри для оновлення програмного забезпечення своїх касових апаратів.

Звертаємо увагу, що плата за ліцензію

- на роздрібну торгівлю алкогольними напоями становить 8 тис. гривень на кожний окремий, зазначений в ліцензії електронний контрольно-касовий апарат, що знаходиться у місці торгівлі;

- на роздрібну торгівлю тютюновими виробами на кожне місце торгівлі – 2 тис. гривень,

- на території сіл і селищ, за винятком тих, що знаходяться у межах території міст, - 500 гривень на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, на кожний окремий, зазначений у ліцензії електронний контрольно-касовий апарат, що знаходиться у місці торгівлі, і 250 гривень - на роздрібну торгівлю тютюновими виробами на кожне місце торгівлі.

Інформаційно – комунікаційний відділ Слов'янської ОДПІ

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: