Славянские «единщики» пополнили казну на 17,8 млн грн

едналогСуб’єкти господарювання Слов’янської ОДПІ, які обрали спрощену систему оподаткування і є платниками єдиного податку перерахували у 2014 році до бюджету 17,8 млн. грн., що на 4,8 млн. грн. від доведеного планового показника і склав 136,8%.

Більшість від суми, яка сплачена – перерахування податку фізичними особами-підприємцями. Протягом січня – грудня 2014 року ця категорія платників сплатила до бюджету 13,4 млн. грн. Решту – 4,4 млн. грн скарбниця отримала від діяльності юросіб спрощенців.

Нагадуємо, що з 1 січня 2015 року в спрощеній системі оподаткування відбулись зміни. Їх передбачено Законом України від 28 грудня 2014 року № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо податкової реформи)».

Таким чином, наразі для спрощенців діють чотири групи платників єдиного податку. Окрім того, збільшено максимальний розмір доходу для перебування на спрощеній системі оподаткування для усіх груп, знижено ставку оподаткування для платників третьої групи, а в четверту групу потрапили платники фіксованого сільськогосподарського податку.

Інформаційно – комунікаційний відділ Слов'янської ОДПІ

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: