Результати роботи Центрів обслуговування платників Слов’янської ОДПІ ГУ Міндоходів у Донецькій області в 2014 році

ЦОП надає послуги в понеділок – четвер - з 09 год.00 хв. до 18 год.00 хв., в п’ятницю - з 09 год.00 хв. до 16 год.45 хвилин, субота та неділя – вихідний день.

ЦОП надає послуги в понеділок – четвер - з 09 год.00 хв. до 18 год.00 хв., в п’ятницю - з 09 год.00 хв. до 16 год.45 хвилин, субота та неділя – вихідний день.

З кожним місяцем все більше платників та громадян користуються послугами, що надаються у Центрах обслуговування платників Слов’янської ОДПІ ГУ Міндоходів у Донецькій області (далі - ЦОП).

Відвідувачі отримують важливу інформацію для ведення бізнесу, фахові та змістовні консультації щодо застосування норм податкового законодавства та адміністрування ЄСВ.

В 2014 році ЦОП надано 12305 безкоштовних адміністративних послуг. Фахівцями ЦОП щоденно надаються громадянам та представникам бізнесу близько 45 адміністративних послуг, а впродовж місяця - не менше 1000.

Найбільш запитуваними залишаються послуги з видачі реєстраційного номера облікової картки платника (8415 послуг), також звертаються з метою отримати відмітку в паспорті громадянина України про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта (124 послуг).

Не втрачають актуальності видача довідки про відсутність заборгованості зі сплати податків платникам, які припиняють підприємницьку діяльність (653 послуги), реєстрація книг обліку розрахункових операцій (613 послуг), реєстрація книги обліку доходів і витрат (надана 741 послуга) та інші.

Окрім адміністративних послуг фахівцями ЦОП надаються консультаційні та інформаційні послуги щодо діючої системи оподаткування, адміністрування єдиного соціального внеску, нарахування та сплати податків, порядку заповнення податкових декларацій та розрахунків, платіжних документів на перерахування належних податків і зборів до бюджетів, користування електронними сервісами відомства. Згідно аналітичних даних впродовж 2014 року платники отримали від фахівців центрів 70350 інформаційних, консультаційних та інших послуг.

Також в ЦОП організована робота з приймання документів та видачі ліцензій у сфері ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Інформаційно – комунікаційний відділ Слов'янської ОДПІ

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: