Журналісти Слов’янська звітують

Про діяльність працівників мас-медіа Слов'янська майже зовсім немає інформації, тому в нас з'явилась актуальна та корисна пропозиція регулярно звітувати про роботу журналістів нашого міста для наших земляків на популярному інтернет ресурсі "Діловий Слов'янськ".

Журналісти Слов'янська живуть насиченим подіями та цікавим життям сьогодення. Розпочнемо з того, що тележурналіст Євгенія Бірюк від журналістського осередку отримала від організації чимало спеціальної літератури з тележурналістики. Безумовно, щоб підвищити свій інтелектуальний рівень.

жур1

***
Мої колеги читають книги відомого поета Олександра Дудки. Коротенька довідка - Олександр Андрійович Дудка, народився 25 квітня 1942 р., а помер 20 лютого 2009 р. Перша збірка поезії автора Олександра Дудки вийшла в 1994 році і мала назву "Душа і час". Далі був "Листопадовий букет" (2001), та збірка "Калина дозріває взимку" (2006), у 2000 році він отримав премію Національної спілки журналістів України "Золоте перо". Творчість Олександра Андрійовича була натхненною, змістовною, насиченою рідною мовою. Прихильники поезії не забувають його твори.  А літературне об єднання "Світанок" продовжує добрі традиції земляка-Поета.

***
У цьому році, із Полтави власний кореспондент "Урядового Кур'єра", колишній заввідділом газети "Вісті" Олександр Данилець надіслав слов'янцям свою книгу "Острови пам'яті". Також книги передали для журналістського осередку в Слов янську Борис Мосьпан із Донецька, Олександр Михайлюта із Києва, та Микола Костенко із Полтави. Слід зазначити, що книга "Гід газетеря" автор Мішель Вуароль (Франція) дуже користується особливою увагою слов'янських журналістів.

***
Наші колеги постійно беруть участь в презентаціях нових видань слов янців. А публікації про враження та талановитих авторів будь-яких заходів важко переоцінити. Бо це дійсно вирій нашого життя, який не дає нікому спокою. Від цього творчість зростає, та набирає обертів. Прикладів, коли автор ледве-ледве видав першу збірку вистачає. Тож незабаром, кількість доробків зростає. Що стосується якості, то це вже справа фахівців. Хоча намагання вразити, переконати і загострити увагу теж справа необхідна.
В журналістському колі Слов янська чимало сумлінних, доброзичливих особистостей. Сьогодні я розповім про Валерія Романька. Шановний Валерій Іванович, серед іншого є лауреатом дуже престижних літературних, краєзнавчих, культурних премій. Бадьорий і творчий темперамент його - заздрість для багатьох. Особисто для мене, Валерій Романько - невтомний дослідник. А праці "Хранители памяти: краеведы Донетчины", "Писатель Иван Костыря, жизнь и творчество", "Русские писатели и Донбасс", "Література рідного краю", та багато інших книг - справжня спадщина Слов'янщини, Донеччини, України.

жур2

Група журналистів Слов'янська та Краматорська, Межигір'є, березень 2014р.
***
Журналісти Слов'янська не залишаються осторонь від загальноміських заходів, де беруть беспосередньо активну участь. 12 квітня цього року в парку культури та відпочинку міста було висаджено 32 садженця на честь загиблого колеги Ігоря Александрова. Протягом року, ми доглядали, як приживаются деревця. В новому році робота по догляду за алеєю буде продовжена.

У наступних матеріалах, ми продовжимо розповідати про працівників мас-медіа нашого міста.

Вітаю земляків з Новим 2015 роком!
Зичу щастя, здоров я, успіхів!

Василь Чорнобровий,
член Національної спілки журналістів України

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: