В рамках семінару з патріотичного виховання молоді СБУ подарувала школам Слов’янська комплекти книг з історії України

28 листопада в м. Слов'янську відбувся семінар для заступників директорів шкіл міста з виховної роботи з питань патріотичного виховання в школах Слов'янська.

ukrvospВ роботі семінару взяли участь головний спеціаліст відділу освіти міської ради Олена Рябова, начальник відділу з питань внутрішньої політики міської ради Дмитро Кравченко, а також представники Служби безпеки України, зокрема полковник Валерій Удовиченко, який передав комплекти книг з історії України школам нашого міста.

Головна мета проведення даного семінару в Слов'янську - це виховання соціалізованої, суспільно активної, національно свідомої особистості школяра.

Начальник відділу з питань внутрішньої політики Слов'янської міської ради Дмитро Кравченко, відкриваючи семінар, привітав всіх присутніх від імені в.о. міського голови Олега Зонтова.

Під час своєї промови до заступників директорів шкіл з виховної роботи Дмитро Кравченко наголосив на необхідності переосмислення змісту патріотичного виховання в школах Слов'янська, підкресливши, що національно-патріотичне виховання молоді є дуже актуальним та одним з найважливіших напрямків роботи з молоддю з огляду на події квітня-липня 2014 року в Слов'янську та агресію Російської Федерації проти нашої держави.

Також під час виступу було наголошено, що на педагогічних працівниках міста зараз як ніколи лежить велика місія та відповідальність, чи виростуть підростаючі хлопчики та дівчатка гідними синами та доньками своєї рідної Вітчизни.
Источник: slavrada.gov.ua

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: