Пам ятка для переміщєних осіб, які не можуть голосувати за місцем постійной реєстрації

Пам'ятка для осіб, які не можуть проголосувати за місцем постійної реєстрації
(відповідно до Постанови ЦВК від 13 вересня 2012 року № 893«Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси»)
З метою реалізації Вашого права на голосування на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року за місцем свого перебування, яке відмінне від місця Вашої постійної реєстрації Ви маєте вжити наступні заходи.
1. Власноручно написати заяву про голосування за місцем свого перебування, яке відмінне від місця постійної реєстрації.
У заяві зазначаються: прізвище, ім'я, по батькові, дата та місце народження, виборча адреса (адреса постійного місця реєстрації), а також мотивування необхідності тимчасової зміни місця голосування та адреса, де Ви перебуватимете в день виборів, чи номер виборчої дільниці, яку Ви просите визначити місцем Вашого голосування, із зазначенням виборчого округу та його номера (за наявності).
До заяви Вам необхідно додати документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування без зміни виборчої адреси (для переселенців -документ, що підтверджує факт проживання чи роботи в іншому місці). У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали необхідно пред'явити органу ведення Реєстру для перевірки вірності цих копій.
Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.
2. До 20 жовтня 2014 року звернутись із вищезазначеною заявою до органу ведення Реєстру: відповідний підрозділ районної, районної у місті державної адміністрації; виконавчий орган міської ради; виконавчий орган районної у місті ради або відповідний структурний підрозділ створеного у районі виконавчого органу міської ради. Звертатися потрібно або за місцем Вашого перебування в день виборів.
При поданні заяви Вам необхідно пред'явити документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, - паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо Ви нещодавно набули громадянства України). Для громадян України - військовослужбовців документом, який пред'являється органу ведення Реєстру, також може бути посвідчення військовослужбовця або військовий квиток.
3. Отримати посвідчення, що підтверджує тимчасову зміну Вашого місця голосування.
Про тимчасову зміну місця голосування Вам повинні видати посвідчення за встановленою формою, що підтверджує тимчасову зміну Вашого місця -голосування, підписується керівником органу ведення Реєстру, який його видав, та засвідчується печаткою цього органу.

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: