Довідку про відсутність заборгованості щодо сплати ЄСВ можна отримати у центрі обслуговування платників податків

Суб‘єкт господарювання може звернутися з заявою в довільній формі щодо отримання довідки про відсутність заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов‘язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ) до Центру обслуговування платників органу доходів і зборів за місцем реєстрації.

Відповідно до частини 7 ст.14 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (далі - Закон), органи доходів і зборів зобов'язані за вимогою платників, зазначених у пунктах 1, 4 і 5 частини 1 ст. 4 Закону, а саме: роботодавців (підприємств, установ, організацій, які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору або за цивільно-правовими договорами); фізичних осіб – підприємців та осіб, які забезпечують себе роботою самостійно проводити перевірку сум нарахування та сплати ЄСВ.

Контролюючий орган на підставі даних картки особового рахунку платника визначає наявність або відсутність заборгованості зі сплати ЄСВ на дату формування довідки.

Довідка видається безоплатно на підставі поданої заяви, яка обов'язково містить посилання на суб‘єкта господарювання, на вимогу якого вона складається.
Інформаційно – комунікаційний відділ Слов’янської ОДПІ

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: