Ярмарок, який завжди з нами

Засідання громадської ради міста Слов’янська відбулось5 липня у великій залі засідань міськвиконкому о 14 годині. На засіданні були присутні  спостерегачі від усіх 64 з лихвою громадських об’єднань міста. Були відсутні лише самі запеклі у своїй боротьбі за місце під сонцем влади. Їх велич ігнорувала  такі заходи і проводила комуністичні суботники з городянами після руйнівної навали сепаратистів початку літа 2014 р.

А ви бували колись на ярмарку у Миргороді? Ні. не бували? Так я запрошую вас до засідання громадської ради у Слов’янську, де смачні, неначе вареники з вишнями або з картопелькою підсмажені цибулею слова й вигуки в бік виступаючих розторочать і  подолають навіть саме холодне серце.

Перше слово головуючий зборів В.П  Вініченко надав заступнику виконуючого обов’язки голови Самсонова О.А. Тетяні Малій де вона і доповіла про розміри шкоди наробленої у місті сепаратистами. До цих збитків приєднались півтори сотні зруйнованих будинків , чотириста квартир у будинках кілька под’єздних, з ними постраждало 200 сімей  мешканців  цих квартир,  речі навіть не було про кілька тисяч знешкоджених вікон по школах та інших загальноміських закладах.

Не змогла відповісти докладач Тетяна Петрівна який бюджет складає місто по втратах – комісії  іще працюють, була відповідь.

Знайшлись на засіданні і непримиренні  шукачі правди

- В мій будинок влучила бомба, ледве сам не загинув, до кого мені тепер звертатись?

хтось  вигукнув: звертайся до бомби!

Як на всякому ярмарку вам не скажуть де беруться ціни на ті, чи інші товари, так  і на такій нараді неможливо відповісти на всі питання. Так і тут

Далі слово надали керівнику загону по надзвичайних ситуаціях у місті

Він попередив, що особливо небезпечно ходити д на кладовища та інші місця, де багато цього року виросло бур’янів- там сепаратисти могли  легше приховати вибухові пристрої.

Далі він доповів про знайдений у озері ракетний пристрій, готовий до бою. але в якому озері була ця вибухівка сказати відмовився - тому що це - воєнна таємниця.
Далі по регламенту слово взяв молодик, який звернувся до всіх підтримати звернення до президента Порошенко про звільнення в під варти, чи засудження колишньої мера міста Нелі  Штепи. До десяти присутніх вийшли і поставили під зверненням свої підписи. У залі знаходилось до 75 присутніх

народ у Слов’янську пройшов  багато у своєму житті - він і добрий , і взичливий,  має свою генетичну пам’ять про всі лиха, які наклала доля на його плечі. так будемо відроджувати своє місто і все пам’ятати, що з нами трапилось, і чому трапилось….

Олекса Яр

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: