Служба фінансових розслідувань

           Слов’янська ОДПІ  звертає увагу платників податків на те, що відповідно до доручення Прем’єр-міністра України Яценюка А.П. від 18.07.2014 року № 27376/0/1-14 в Україні створюється новий орган протидії фінансово-економічній злочинності – Служба фінансових розслідувань.

           Так, метою створення Служби фінансових розслідувань є зосередження у єдиній структурі зусиль з протидії загрозам у фінансово-економічній сфері,  зменшення тиску на бізнес, сприяння фінансової прозорості, створення рівних і справедливих для всіх правил, усунення дублювання функцій правоохоронних органів та збереження бюджетних коштів.

           Новостворена структура об’єднає в собі економічні блоки усіх силових служб: податкову міліцію, підрозділи управління боротьби з організованою злочинністю, з економічними злочинами МВС України, СБУ, а також Держфінінспекцію України (колишнє контрольно-ревізійне управління).

           Варто зазначити, що Служба фінансових розслідувань створюється на базі кращих європейських аналогів – Німеччини, Британії, Швеції, Австрії, Польщі, Грузії та США та має  з'явитися у вересні цього року – після всеукраїнських громадських обговорень.

          Тому, обговорення концепції створення Служби фінансових розслідувань України має всенародний масштаб. Всі пропозиції, зауваження, ідеї щодо її діяльності висловлюють представники бізнесу та громадськості на спеціально запроваджених семінарах та зустрічах, більшість яких ляже в основу майбутнього законопроекту.

 Інформаційно – комунікаційний відділ Слов’янської ОДПІ

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: