Кабмін запустить систему «Єдине вікно подання електронної звітності» вже 1 грудня

Термін запуску системи перенесли з березня 2015 року на 1 грудня 2014 року. Кабмін переніс термін запуску системи / Фото УНІАН Кабінет міністрів України вніс зміни в план реалізації концепції створення і функціонування автоматизованої системи «Єдине вікно подання електронної звітності», перенісши термін запуску системи з березня 2015 року на 1 грудня 2014 року. Відповідне рішення закріплене розпорядженням уряду від 6 серпня 2014 року. Згідно з документом, термін розробки технічного завдання на створення комплексної системи захисту інформації продовжено з березня до 1 вересня 2014 року. При цьому термін створення та впровадження комплексної системи захисту інформації з підтвердженою відповідністю перенесена з грудня на 1 листопада поточного року.
 Як повідомляв УНІАН, Кабмін на засіданні уряду в жовтні минулого року затвердив концепцію про створення і функціонування автоматизованої системи подачі в усі органи влади звітів у режимі онлайн через «Єдине вікно подання електронної звітності». Система «Єдине вікно подання електронної звітності» передбачає, що платники податків зможуть подавати звітні дані в різні органи влади дистанційно і за єдиним стандартом. Крім того, між органами влади буде налагоджено автоматичний інформаційний обмін, що дозволить оперативно отримати доступ до звітних даних, необхідним для виконання покладених на них функцій.

Джерело УНІАН: https://economics.unian.ua/finance/949834-kabmin-zapustit-sistemu-edine-vikno-podannya-elektronnoji-zvitnosti-vje-1-grudnya.html

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: