СЛОВ’ЯНСЬКИЙ ВЕСІЛЬНИЙ КОЛОРИТ ЗАПРОШУЄ!

Наш народ має багату культуру, величезний скарб якої складається з цінностей, надбаних багатьма поколіннями. З прадавніх часів до нас ідуть життєва мудрість та настанови щодо способу життя. Вони закладені в українських звичаях, обрядах, фольклорі, адже в них – світовідчуття та світосприймання нашого народу. У них пояснюються та обґрунтовуються взаємини між людьми, цінність духовної культури окремої людини і народу взагалі.

Для українців у всі часи збереження та відновлення народних традицій завжди було не лише міцним фундаментом історичної пам’яті, а й узагальненою ланкою діяльності людей. Тому на підставі саме таких засад на базі Центру культури та дозвілля м. Слов’янська було створено об’єднання народних та фольклорних традицій «Слов’янський весільний колорит», учасниками якого є поціновувачі народного мистецтва.  

DSC_5645

Ініціатор створення об’єднання, начальник відділу культури Слов’янської міської ради Світлана Кучеренко,  стверджує:

–  Відродження народних традицій на сьогодні необхідно не тільки як культурно-мистецькі заходи, а як об’єднуючий фактор міської громади. Популяризація традиційної  обрядовості будь якої національності в контексті народної творчості завжди є джерелом збереження національної культури.

30 березня свій перший виступ " Традиційне сватання" об’єднання презентувало глядачам.

DSC_5640

DSC_5636 DSC_5664

 

Всіх закоханих у народноу творчість людей, зацікавлених в її збереженні та відновлені, запрошуємо приєднатися  до членства в клубі «Слов’янський весільний колорит». Заявки на участь приймаються на електронну адресу: slawyanscky.kolorit2014@yandex.ru   та за тел. 050-701-85-33.

Каріна БРАТЕРСЬКА, керівник любительського об’єднання «Слов’янський весільний колорит».
Фото Сергія Ковальова  

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: