Три чверті українців мріють про власний бізнес

Лише третина українців готові розпочати власний бізнес, але три чверті теоретично не проти започаткувати власну фірму.

Про це свідчать результати огляду європейського незалежного підприємництва компанією Amway, який був оприлюднений в ході презентації в УСПП, передає Укрінформ.

«За результатами опитування, 72,1% українців позитивно ставляться до ідеї створення власного бізнесу. Але розпочати свою справу готові далеко не всі - лише 38,1%, що на 3% вище, ніж у 2011 році. Тобто, Україна має великий потенціал до розвитку підприємницької діяльності, але багато перешкод зупиняють людей відкрити свій бізнес», - зауважив в ході презентації дослідження генеральний директор компанії «Емвей Україна» Томаш Мурас.
Генеральний директор Спілки малих, середніх і приватизованих підприємств України В'ячеслав Биковець у свою чергу зазначив, що за кількісними показниками розвиток малого й середнього бізнесу в нашій державі уже наближений до європейських стандартів, але за якісними показниками поки відстає.
«Українські підприємці відстають від європейських по таких параметрах, як якість продукції та послуг, загальний внесок в розвиток економіки, рівень продуктивності праці, наявність економічно доцільних робочих місць, соціальні гарантії тощо. Шлях до досягнення цих стандартів полягає в реалізації державних засад регуляторної політики, встановлені прозорих правил гри й заохочені конкуренції», - сказав В.Биковець.

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: