Проект “Активізація волонтерського руху в м. Слов’янськ”

Слов'янська міська громадська організація «Сприяння»
презентує проект 

"Активізація волонтерського руху в м. Слов’янськ",
якій реалізується  за підтримки Фонду сприяння демократії
Посольства США в Україні.

 НАЗВА ПРОЕКТУ ТА КОРОТКИЙ ОПИС

Буде проведено широку рекламно – інформаційну компанію по активізації волонтерів до роботи у «Волонтерській агенції». Для основної групи волонтерів буде організовано курс тренінгів , з метою іх подальшої роботи в громаді по наданню соціальних послуг молоді та підліткам за принципом "Рівний- рівному" та проведенні міських волонтерських Акцій.

 a)     ОБГРУНТУВАННЯ

 Активізація волонтерського руху для виконання соціальної роботи є актуальним для України в цілому так і для нашого міста. Державні, міські  соціальні служби не мають достатньо ресурсу для охоплення послугами значної кількості молоді. 

Проект є актуальним для громади тому що в м. Слов’янськ  налічується понад 16 тис. молоді. Розташовано 6 ліцеїв , 5 технікумів та державний педагогічний університет,2 школи - інтернати та дитячий будинок  для дітей-сиріт. м. Слов’янськ має негативну статистику з кількості правопорушень, наркозалежності серед молоді. По рівню ВІЛ-інфікування місце займає одно з перших міст в Донецькій області.

Спільно з громадськими організаціями проводяться акції, реалізуються соціальні проекти. Часто в організацію звертаються волонтери з бажанням виконувати соціальну роботу з профілактики негативних явищ та адаптації дітей-сиріт до самостійного життя. Але їхніх навичок та досвіду роботи недостатньо для самостійної діяльності.

Необхідно проводити навчання волонтерів, розвивати лідерські  якості молоді. Робота «Волонтерської агенції» сприятиме підвищенню рівня підготовки волонтерів для соціальної роботи. А проведення волонтерами занять в таборах, навчальних закладах та участь у проведенні міських Акціях нададуть змогу  закріпити отримані навички та знання  з різних напрямків соціальної роботи.

Підготовлені волонтери  (20 чол. студентів та соціальних працівників ) стануть командою, що працюватиме за принципом «Рівний – рівному». Вони зможуть готувати інших волонтерів та продовжувати соціальну роботу в «Волонтерської агенції»

 б) МЕТА ТА ЗАВДАННЯ ПРОЕКТУ

 Мета: Активізація волонтерського руху в громаді, з метою надання соціальних послуг молоді міста.

 Завдання:

 1. Організувати   діяльність « Волонтерської агенції», з метою підвищення  освітнього  рівня волонтерів.

2. Розробити та виготовити друковану продукцію соціального  характеру.

3. Провести інформаційно – рекламну   кампанію та підібрати 20 волонтерів для проходження навчання та проведення інформаційної роботи в учбових закладах та оздоровчих таборах.

4. Організувати 4  триденних тренінгів для 20 волонтерів за тематикою « Здійснення соціальної роботи в громаді».

5. Організувати роботу Мобільного Консультаційного Пункту та здійснити 30 виїздів волонтерів у  оздоровчі табори та  в навчальні заклади міста для проведення профілактичних занять з підлітками.

6. Організувати 3 міські Акції за участтю волонтерів ( з профілактики ВІЛ/СНІД та толерантного відношення до ЛЖВ, з підтримки дітей-сиріт та популяризації усиновлення та до Дня інвалідів)

7. Провести висвітлення проектної діяльності в ЗМІ, Веб-сторінці  Інтернету.

Керівник організації (контактна особа  з прийняття заявок на участь  в проекті) –

Павлова Віра, тел. 066 424 000 8, ел. пошта:  sprian@mail.ru

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: